KIM JESTEŚMY

Winiamo

Właścicielem firmy Winiamo jest pasja do wina, życiowa  przyjemność, dzielenie się z tymi, którzy doceniają wino tak jak my.  Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać włoskie wina, kulturę wina, pracę, jaka włożona jest w każdą butelkę z winem oraz wiedzę, jak najlepiej delektować się winem.

Nie podoba nam się idea sprzedawania wina bez rozmowy i wyjaśniania jego właściwości, bez przekazywania wszystkich informacji, które mamy, żeby lepiej zrozumieć i szanować wino. Mamy nadzieję dzielić się emocjami, które towarzyszą za każdym razem, kiedy otwierane jest wino wytwarzane z pasją.

Winiamo znajduje się w Łodzi, ale nasze wina dostępne są też w sklepach winiarskich i restauracjach w większych miastach Polski. Nie sprzedajemy naszego wina do supermarketów, ponieważ nie chcemy zerwać łańcuszka pasji, który łączy człowieka pracującego w winnicy,  producenta wina, dystrybutora (czyli nas), właściciela sklepu winiarskiego lub restauracji i osoby, która butelkę wina otwiera. Kupujemy nasze wino od pasjonatów, którzy kochają wino, doceniają je i mogą nam o nim dużo opowiedzieć. Tak jak  miłośnicy książek kupują książki w dobrych księgarniach, czytają je w bibliotekach, miłośnicy wina kupują wino w sklepach winiarskich i piją w dobrych winiarniach i restauracjach.

Ciebie również zapraszamy do rozmowy o Twoim doświadczeniu z winem , oczekiwaniach, pasji.
Napisz email, komentarz na facebooku, instagramie lub jako komentarz na stronie internetowej.
Pamiętaj, Ty jesteś ostatnim ogniwem łańcuszka pasji.

Andrea i  Beppe